Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem dobil pravi nasvet in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o zdravljenju alkoholizma pri Dr Vorobjev centru. Veste, ni lahko, ampak se da premagati. In kar je najpomembneje – ni treba v bolnišnico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: odvisnost od alkohol [url=http://www.zdravljenjealkoholizma.com]odvisnost od alkohol[/url]. Po prvem tednu sem začutil razliko.
Če kogarkoli, ki ga imate radi ne ve, kam se obrniti – resnično priporočam. Držim pesti!